Choď na obsah Choď na menu

Športový deň v obci 28.8.2011

30. 8. 2011

Dňa 28.8.2011 sa v našej obci Červenica pri Sabinove uskutočnil športový deň, ktorý zorganizovala športová komisia v spolupráci s dobrovoľným hasičským zborom našej obce s nasledovným programom.

O 11:00 sa začal futbalový turnaj chlapcov do 15 rokov. Na tomto turnaji sa zúčastnilo 6 súťažných družstiev, ktoré súťažili v počte 4 hráči + 1 brankár.

Súťažné družstva boli nasledovne:

·        Jakovany, Červenica A, Červenica B, Dubovica, Rožkovany, Jakubova Voľa

Chlapci súťažili o krásne medaile. Vyhodnotenie tejto kategórie bolo za prítomnosti starostu obce Ing. Pavla Spodníka.

Vyhodnotenie kategórie chlapci do 15 rokov:

1.     miesto – Rožkovany

2.     miesto – Dubovica

3.     miesto – Jakovany

4.     miesto – Jakubova Voľa

5.        6. miesto obsadili družstvá z Červenice

o 13:00 pokračoval športový deň turnajom dospelých o PUTOVNÝ POHÁR STAROSTU OBCE ČERVENICA PRI SABINOVE.

Na tomto turnaji súperilo medzi sebou 7 družstiev v počte 4+1. Súťažné družstva boli nasledovné:

·        Dom Judov, Poslanci, Partička, Liverpool, Srandisti, JV Cezpoľní A, JV Cezpoľní B

Finále dvoch najlepších družstiev bolo veľmi napínavé ich vzájomný finálový zápas skončil nerozhodne tak nakoniec sa o víťazovi rozhodlo kopaním penált.

Vyhodnotenie kategórie dospelí:

1.     miesto – Jakubova Voľa Cezpoľní A

2.     miesto – Liverpool

3.     miesto – Jakubova Voľa Cezpoľní B

4.     miesto – Dom Judov

O 15:30 sa začali športovo – zábavné hry pre deti do 15 rokov.

Pre deti boli pripravené rôzne disciplíny ako napr.: streľba z luku, streľba zo vzduchovky, gumáky, vodné pólo, opičia dráha, košobal, vedro s kvetináčom. Súťaží sa zúčastnilo veľa deti. Deti boli rozdelení do 4 kategórií: chlapci, dievčatá, do 10 rokov, do 15 rokov. Každé dieťa zúčastnené na týchto hrách bolo odmenené malou pozornosťou a víťazi krásnymi hračkami.